עמוד הבית | תרומה לקהילה | דרושים | מאמרים | הודעות לעיתונות

English

מגן שמש מגן בטחון
פתרונות מיגון וציפוי לזכוכית בע"מ


1-700-500-549
שירות בפריסה ארצית

מגן שמש-ציפויים לשמשות

הפתרונות שלנו

הלקוחות שלנו

סרטי הדגמה

סדרת מגן דקו

אספקת מוצרים

חיסכון באנרגיה

מגבילי פתיחה ונעילת חלונות

צור קשרהאם ידעת ?

ציפוי אנרלוג'יק הנו ציפוי רב עונתי חדש שמונע בריחת חום בחורף וחדירת חום בקיץ !
בין לקוחותינו
תמונות פרוייקטים
המלצות לקוחות
הצגת מקרים
תערוכת סקיוריטי 2011
הודעה לעיתונות-מיגון בתי חולים
הודעה לעתונות-אנרלוג'יק


הלקוחות שלנו הודעה לעתונות-אנרלוג'יק
Share |

הודעה לעתונות-אנרלוג'יק


 

הודעה לעיתונות :

מהפיכה טכנולוגית בבידוד חלונות: ציפוי ההופך חלון רגיל לחלון בידודי

 

סדרת ציפויי אנרלוג'יק מאופיינת בשכבת Low-e  בעלת כוח בידוד ייחודי ההופכת חלון רגיל לחלון בידודי וחלון בידודי לחלון תלת-בידודי המשיג חסכון באנרגיה לאורך כל עונות השנה.

חברתLLUMAR    (Eastman NYSE-EMN)  היצרן הגדול בעולם לציפויי חלונות לשדרוג זכוכיות מבנים ורכבים, השיקה את סדרת ENERLOGIC , ציפוי מבודד המונע חדירת חום מהחלונות בקיץ ומונע בריחת חום מהחלונות בחורף.

סדרת הציפויים השקופה שכמעט ואינה ניראות על החלון, מעבירה 70% מהאור הנראה כך שאינה מורגשת כלל על החלון ואינה משנה כמעט את גוון החלון.

עם סדרת אנרלוג'יק קרינת החום בקיץ מוחזרת חזרה מהמבנה כלפי חוץ ובכך מסייעת לייעל את פעולת המזגן . בחורף חום המופעל בתוך מבנה מוקרן חזרה אליו ברמה של 92% ובכך מסייע להפחית הוצאות צריכה ומגביר את תחושת החום והנוחות.

לדברי אוריאל נתן, מנכ"ל חברת מגן שמש, יבואני אנרלוג'יק "חסכון זה אינו מובן מאליו אם לוקחים בחשבון שחלונות מהווים מקור הוצאה של בין 25%-40% מהוצאות צריכת האנרגיה במבנים ועל כן חסכון באנרגיה צריך להיות מנוהל בכל עונה, בנוסף על חסכון באנרגיה אנרלוג'יק מציב אלטרנטיבה מעשית על פני החלפת חלונות, שלא כמו בתהליך החלפת חלונות, ציפוי החלונות באנרלוג'יק הנו מהיר ולא פולשני, אינו מלווה ברעש, לכלוך או השבתת שגרת הבית או המשרד ומגובה באחריות ל-15 שנים"

בכדי לצפות בסרטון וללמוד עוד על טכנולוגיית אנרלוגיק, נא בקרו : http://www.sunshieldgroup.com/page.asp?page_parent=284&site_lan=#mid

פרופיל:

 חברת מגן שמש פתרונות מיגון וציפוי בע"מ יבואני אנרלוגיק ונציגי חברת Llumar בישראל :

מגן שמש מובילה את תחום שדרוג הזכוכית הקיימת בישראל עם מספר מוצרים פופולאריים כגון, ציפוי מגן שמש לחסימת אנרגיית חום, ציפוי מגן בטחון למניעת הדף ורסיסי זכוכית, ציפוי מגן פריצה למניעת פריצה זרך זכוכית, ציפוי דקו –מגן לפרטיות ועיצוב חלונות וכן ציפויים נוספים לתעשיות השונות.

מגן שמש הוקמה ב1998 על ידי אוריאל נתן ומבצעת פרוייקטים שונים בארץ ובעולם, לאחרונה זכתה החברה במכרז למיגון מרבית חלונות בתי החולים בארץ כנגד הדף מנפילת טילים (ראו כתבה : http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3576602,00.html

החברה הנה חברה פרטית בע"מ, מעסיקה 25 עובדים וממוקמת במושב אורה, ירושלים. www.sunshieldgroup.com

 חזור למעלה    לקבלת RSS
2010 © כל הזכויות שמורות למגן שמש בע"מ
עמוד הבית   |   מפת אתר   |   צור קשר   |   תמונות   |   ארכיון חדשות
פותח ע"י Guru4rent בניית אתרים