עמוד הבית | תרומה לקהילה | דרושים | מאמרים | הודעות לעיתונות

English

מגן שמש מגן בטחון
פתרונות מיגון וציפוי לזכוכית בע"מ


1-700-500-549
שירות בפריסה ארצית

מגן שמש-ציפויים לשמשות

הפתרונות שלנו

הלקוחות שלנו

סרטי הדגמה

סדרת מגן דקו

אספקת מוצרים

חיסכון באנרגיה

מגבילי פתיחה ונעילת חלונות

צור קשרהאם ידעת ?

ציפויי מגן שמש לחסכון באנרגיה מספקים פי 6.6 יותר חסכון באנרגיה, ביחס להחלפת החלונות הקיימים לחלונות Low-E
בין לקוחותינו
תמונות פרוייקטים
המלצות לקוחות
הצגת מקרים
תערוכת סקיוריטי 2011
הודעה לעיתונות-מיגון בתי חולים
הודעה לעתונות-אנרלוג'יק


הלקוחות שלנו הודעה לעיתונות-תערוכת סקיוריטי 2011
Share |

הודעה לעיתונות-תערוכת סקיוריטי 2011


הודעה לעיתונות :

 ציפוי " מגן ביטחון " למיגון חלונות כנגד איומי שבירה, פריצה והדף בתערוכת סקיוריטי 2011.

 

תרחיש האימה של נפילת טיל בליסטי במרכז עיר גדולה כבר אינו דמיוני, כיצד יגיבו אלפי מטרים של זכוכיות בדירות מגורים, מבני ציבור ועסקים לגל ההדף ההרסני ?

 

חלונות, דלתות ואלמנטים שונים של זכוכית מקיפים אותנו בכל עת וכמעט בכל מקום בו אנו שוהים.

זכוכית הנה יסוד חשוב בכל מבנה ומאפשרת ליצור מרחב, עיצוב והפרדה בין פנים לחוץ , אולם

בו בעת עלולה להפוך לסכנה בטיחותית אמיתית בתרחישים כגון תאונה,רעידת אדמה ובמצבים של

פגיעות הדף כתוצאה מנפילת טילים,רקטות, פיצוץ מכונית תופת וכיוצ"ב.

לפי מחקר שבוצע על ידי הממשל האמריקאי, למעלה מ-80 % מפגיעות ההדף הן כתוצאה מהתנפצות זכוכיות. גל הדף עלול לגרום לניפוץ זכוכיות במבנים ברדיוס שיכול להגיע אף למאות מטרים ומעלה מנקודת הפיצוץ.

במבנים רבים הזכוכית מהווה את ה"חוליה החלשה" באבטחת המבנה- לפי נתוני המשטרה למעלה מ-70% מהפריצות מתרחשות על ידי ניפוץ זכוכיות וחדירה קלה למבנה.

ציפוי "מגן בטחון" הנו יריעת פוליאסטר שקופה בעובי של 100 עד 700 מיקרון המיושמת על גבי הצד הפנימי של זכוכית חדשה או קיימת ובאה לספק הגנה כנגד איומים שונים ומגוונים הקשורים לתרחישים שונים.

 

עובי יריעת "מגן בטחון" ושיטת יישומה נקבעים על ידי תרחיש האיום לדוגמא :

-  כנגד תאונות שבירה בבתים ובמבני ציבור ניתן להסתפק ביריעת "מגן בטחון" בעובי 100 מיקרון ומעלה.

-  כנגד איומי הדף ורסס מומלץ להשתמש ביריעות "מגן בטחון" בעובי 200 מיקרון ומעלה המשולבות על פי רוב עם מערכות עיגון מכאניות או מערכות כבלים ייעודיות המבטיחות שהזכוכית והציפוי לא יתנתקו מהחלון מעצמת הפיצוץ.

-  כנגד איומי פריצה מומלץ להשתמש ב"מגן בטחון" בעובי של 350 מיקרון ומעלה המשולב עם מערכת עיגון מכאנית למניעת התנתקות הזכוכית המצופה מהשמשה. שיטת מיגון זו הינה מוכרת על ידי חברות הביטוח כתחליף שווה ערך להתקנת סורגים.

-  כל מקרה נבדק לעומקו של עניין על ידי צוות מקצועי ולפי פרמטרים שונים, ההמלצות ליישום שיטת המיגון נשקלות בהתאם לתרחישי האיום.

יריעות מגן בטחון הן בלתי נראות ואינן פוגעות בשקיפות החלון, עם זאת ניתן לבחור דגמים בעלי גוון כהה יותר המצטיינים בנוסף גם בסינון קרינת שמש וחום, דבר המאפשר התייעלות וחיסכון באנרגיה.

היריעות מותקנות בצורה מקצועית על ידי חברת מגן שמש הפעילה בפריסה ארצית ומבצעת פרויקטים רחבי היקף למיגון שמשות בארץ ובעולם.

 

בין לקוחות החברה: משרד הביטחון, פיקוד העורף, משרד החוץ, הכנסת, משטרת ישראל, המשרד לבטחון פנים, אלביט מערכות, התעשייה האווירית, התעשייה הצבאית,מוסדות האו"ם, הצלב האדום, אוניברסיטאות, בתי חולים, אלפי מוסדות ציבור, בתי ספר וגני ילדים באזורי העימות ורבבות לקוחות פרטים ועסקיים

 

מגן שמש בע"מ מייצגת בישראל את חברות מדיקו ארה"ב וסי.פי.פילמס ארה"ב שתיהן החברות המובילות בעולם בייצור ציפויים ייעודיים לזכוכית .

 

 

 

 

פרטים נוספים :

 

 

מנכ"ל ובעלים : אוריאל נתן

 טלפון נייד : 0522-403669

ציטוטים :

"מערכת מיגון של חברת מגן שמש מנעה פגיעות בנפש כאשר רקטת קסאם נפלה והתפוצצה בין חמישה בתים בקיבוץ בתחום המועצה אזורית אשכול, התושבים מסרו שהחלונות נשברו אולם רסיסים זכוכית לא חדרו לבתים"

"בשנת 2011 השלימה החברה עבודות למיגון שמשות בהיקף של עשרות אלפי מטרים עבור פיקוד העורף בעיקר באיזור הדרום, בין המבנים שמוגנו : מבני ציבור, בסיסי צבא, מתקנים אסטרטגיים, בתי ספר, גני ילדים ובתים רבים."

" החברה וחברת האם בארה"ב השלימו לאחרונה סדרה ארוכה של ניסויי פיצוץ על מנת לבחון את יעילות מערכות הציפוי ומערכות העיגון, התוצאות שהתקבלו מאפשרות כעת לספק רמת הגנה  מהגבהות בעולם על ידי שדרוג חלון רגיל"

"החברה השלימה בשנת 2011 מיגון של מבני ציבור השייכים לקהילה יהודית באירופה, בין המבנים שמוגנו : בתי כנסת, מוסדות ציבור, מוסדות לימוד ובתי שליחי הקהילה"

 

לתמונות לשימוש עיתונאי לחץ כאן
כלהזכויות שמורות למגן שמש בע"מ

 

 

 חזור למעלה    לקבלת RSS
2010 © כל הזכויות שמורות למגן שמש בע"מ
עמוד הבית   |   מפת אתר   |   צור קשר   |   תמונות   |   ארכיון חדשות
פותח ע"י Guru4rent בניית אתרים